Atsakymas į klausimą dėl prieigos prie ŪKINIŲ GYVŪNŲ REGISTRO deklaruojant bičių šeimas

Lietuvos bitininkų sąjungos  (LBS) 2022-05-20 įvykusioje konferencijoje buvo iškeltas klausimas dėl prieigos prie ŪKINIŲ GYVŪNŲ REGISTRO deklaruojant bičių šeimas (kad patys bitininkai galėtų deklaruoti bites kompiuteriu).

Kaip žinia, didžiausia problema tame, kad norint gauti prieigą - bitininkai privalo išklausyti ūkinių gyvūnų ženklinimo ir registravimo mokymus, kuriuos šiuo metu organizuoja LR Žemės ūkio rūmai.

Taigi, kol kas ta tvarka nesikeičia. Besidomintiems šia deklaravimo galimybe siunčiu atsakymą iš VĮ Žemės ūkio duomenų centro, o apie mokymus ŽŪR būsite informuoti papildomai.

Pagrindinis - VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras

Citata iš gauto laiško:

"Sveiki,
į Jūsų užregistruotą užklausą Nr. U123857 VĮ Žemės ūkio duomenų centro informacinėje sistemoje atsakyta.

Atsakymas:

Laba diena,
prisijungimai prie Ūkinių gyvūnų registro ūkinių gyvūnų laikytojams suteikiami vadovaujantis Ūkinių gyvūnų registro nuostatais ir Ūkinių gyvūnų laikymo vietų registravimo ir jose laikomų ūkinių gyvūnų ženklinimo ir apskaitos tvarkos aprašu.
Nuorodos į šiuos dokumentus:
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.2CB34317882F/asr
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.DF2AF8BAEB59/asr

Ūkinių gyvūnų laikytojai, norėdami gauti prisijungimo teises prie Ūkinių gyvūnų registro, turi atsiųsti užpildytą ir pasirašytą prašymą ir ūkinių gyvūnų ženklinimo ir registravimo mokymų baigimą patvirtinančio dokumento kopiją. Mokymus šiuo metu organizuoja LR Žemės ūkio rūmai.
Prašymo forma: https://www.vic.lt/paslaugos/prasymai/ (9 prašymas)

Dokumentus reikia siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

***
Kilus daugiau klausimų, informacijos galite teirautis bendruoju informacijos teikimo telefonu 8 5 266 0620 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Linkime Jums geros dienos!

Spausdinti El. paštas