Bitininkų eisena Panevėžio miesto 519 metų gimtadienio šventėje

Written on .

Rugsėjo 9-11 dienomis Panevėžys švęs 519-ąjį gimtadienį. Panevėžio miesto savivaldybė ir šventės organizatoriai Panevėžio bendruomenių rūmai žada, kad gimtadienio renginiai bus įdomūs, patrauklūs ir jaunam, ir senam.Panevėžio gimtadienis – #PanevėžysŠvenčia

Šventinė eisena – vienas populiariausių ir masiškiausių gimtadienio projektų. Todėl Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio bendruomenių rūmai rugsėjo 10 d., šeštadienį, kviečia miesto įmones, įstaigas, organizacijas, bendruomenes, panevėžiečius prisistatyti ir reprezentuoti save, dalyvaujant Panevėžio gimtadienio šventinėje eisenoje. Svarbiausia – kad miesto šventės dvasią pajustų ir į gimtadienio šurmulį būtų įtraukti visi Panevėžio gyventojai bei čia apsilankę svečiai.

Mieli Bitininkai, maloniai kviečiami prisijungti ir kartu dalyvauti Panevėžio miesto 519 metų gimtadienio šventinėje eisenoje.  Jei galite, pasiimkite bitininko atributiką, tinkliuką, dūminę ar kažką, susijusį su bitėmis ir bitininkyste.

Nurodymai:
Rinktis rugsėjo 10 d. 16 val prie Maximos parduotuvės (esančioje Klaipėdos  ir Projektuotojų gatvių sankirtoj), susirasime, bičiuliai, vieni kitus ten, tada rikiuotis Klaipėdos gatvėjevėje ant šaligatvio į Babilono pusę. Eismas nesustabdytas, būkite atsargūs. Apie 16.20 pro šalį pravažiuos baikerių kolona. - 16.30 val. visi nuo šaligatvio stosime gatvėje po 6 – ešis ir 16.40 val. pajudame.

Iškilus klausimams susisiekite su Panevėžio bitininkų draugijso pirmininku Vaidu
Tel.: 8 674 84149

Iki Pasimatymo :) 

Panevėžio bitininkų draugijos valdyba

Spausdinti